• Apel z okazji Święta Niepodległości na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszej szkoły. 11 listopada to dla każdego Polaka ważna data- symbol miłości do Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.
Closed

Sprzątamy świat…

Wrzesień 23rd, 2018 / / categories: Bez kategorii /

„Sprzątanie świata – Polska” jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii zapoczątkowanego w 1989r.

To wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Od 1994 roku w trzeci weekend września sprzątają wszyscy – także uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. W związku z tym 21 br. września wyposażeni w gumowe rękawiczki i worki udaliśmy się posprzątać wyznaczone trasy. Podjęta inicjatywa zakończyła się sukcesem – rowy uprzątnięte, aż miło spacerować i korzystać z uroków jesieni. „Sprzątanie świata” to wspaniała inicjatywa, ale jeszcze lepszą byłoby po prostu dbać o czystość i nie śmiecić.

m. szczuka – bagińska

Więcej…