Closed

DSC07513

W środę 21 grudnia 2016 roku w Gimnazjum Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy im. Stanisława Staszica w Łomży odbyło się otwarcie wystawy, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w III Konkursie Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych. Konkurs organizowany był pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego.
Uczniowie naszej szkoły podstawowej z klas IV –VI oraz gimnazjaliści wykonali piękne prace, które były wyeksponowane na korytarzu szkolnym naszego Zespołu. Na konkurs wysłano 2 szopki ze szkoły podstawowej – Kacpra Mroczkowskiego – kl. IV i Magdaleny Sierbińskiej – kl. V oraz stroiki: z gimnazjum – Adama Modzelewskiego -kl. IIa i 4 ze szkoły podstawowej – Weroniki Kręciewskiej, Weroniki Kotara, Łukasza Jachimowicza z kl. VI i Aleksandry Święszkowskiej z kl. IV. Komisja konkursowa powołana przez organizatora w przedziale wiekowym szkół podstawowych w kategorii stroików przyznała III nagrodę Weronice Kotara z kl. VI. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział.
Gratulujemy Weronice i życzymy dalszych sukcesów. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli Rodzice Weroniki Kotara. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konkursu była p. Ewa Sacha.

Więcej…