Closed

Dzień Edukacji Narodowej

Październik 17th, 2016 / / categories: Bez kategorii /

100_5453

Jak co roku, 14 października w sposób uroczysty, w naszej szkole obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. To szczególnie ważne święto, gdyż upamiętnia powstanie z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego Komisji Edukacji Narodowej. Tego dnia zgromadzeni w sali gimnastycznej goście, rodzice, dyrekcja, rada pedagogiczna, pracownicy szkoły i uczniowie obejrzeli program artystyczny, przedstawiający w sposób humorystyczny szkolne życie nauczycieli oraz uczniów. Wszyscy wysłuchaliśmy pięknych, z serca płynących uczniowskich życzeń, składanych nauczycielom. Mogliśmy również wysłuchać pieśni wykonanych przez uczennice naszej szkoły. Po tej uroczystej chwili przyszedł czas na miłe, serdeczne podziękowania kierowane w stronę pedagogów przez przewodniczącego Rady Rodziców. Były też kwiaty i słodki poczęstunek.

Więcej…